Rok szkolny 2011-2012

 

KLASA III A dziennikarsko - reporterska

WYCHOWAWCA mgr Dorota Malicka

 

 

  1. Bąba Michał
  2. Borowska Milena
  3. Boruszka Paweł
  4. Bukowska Iwona
  5. Dorywalski Michał
  6. Krzywda Milena
  7. Lesiak Anna
  8. Łapot Marta
  9. Machnik Dariusz
  10. Marcinkowska Anna
  11. Mołda Grzegorz
  12. Nagy Martyna
  13. Ożarowska Żaneta
  14. Początek Ewelina
  15. Robak Magdalena
  16. Smoczek Natalia
  17. Stolarska Katarzyna
  18. Struska Agnieszka
  19. Śliwińska Anna
  20. Tomaszewska Barbara
  21. Trela Olga

 

 

KLASA III B -Europejska

WYCHOWAWCA mgr Anna Zając

 

 

  1. Chatys Ilona
  2. Drej Sandra
  3. Gadek Patrycja
  4. Herczyńska Olga
  5. Hojczyk Kinga
  6. Jach Monika
  7. Kowalczyk Magdalena
  8. Lichosik Nina
  9. Majchrzak Krzysztof
  10. Marek Roksana
  11. Michałek Ilona
  12. Skrobisz Marta
  13. Stawowczyk Aneta
  14. Strączyńska Klaudia
  15. Szwaja Kamila
  16. Ślęzak Anna
  17. Toborek Arkadiusz
  18. Tomczyk Monika
  19. Walasik Mariusz
  20. Wcisło Szymon
  21. Woźniak Karolina
  22. Wójcik Martyna
  23. Zieliński Przemysław

 

 

KLASA III C Biomedyczna

WYCHOWAWCA mgr Mariusz Marczewski

 

  1. Bałaziński Jakub
  2. Barczyńska Kinga
  3. Chajczyk Olga
  4. Chyc Aleksander
  5. Drej Julia
  6. Dudziński Piotr
  7. Groszek Dagmara
  8. Kolanko Martyna
  9. Kolmas Tomasz
  10. Kotulska Karolina
  11. Krawczyk Karolina
  12. Malicki Łukasz
  13. Miśtal Łukasz
  14. Niedbał Anna
  15. Nowak Piotr
  16. Polkowska Angelika
  17. Rajek Kinga
  18. Seta Marta
  19. Stolarska Aleksandra
  20. Szwarc Katarzyna
  21. Tanasiewicz Klaudia
  22. Turczyn Martyna
  23. Turczyn Patrycja
  24. Zięba Magdalena
  25. Zioło Barbara

 

 

KLASA III d - Matematyczna

WYCHOWAWCA mgr Ewelina Ratusznik

 

 

  1. Bała Hubert
  2. Baran Michał
  3. Bernat Marcin
  4. Bordolińska Anna
  5. Czajkowski Szymon
  6. Drobiecka Anna
  7. Dumin Karolina
  8. Furmańczyk Łukasz
  9. Grabiec Mateusz
  10. Grabowska Karolina
  11. Grzybek Piotr
  12. Jas Aleksandra
  13. Jędras Anna
  14. Jędrych Mateusz
  15. Kaczmarek Bartosz
  16. Kącka Collet
  17. Kościołek Izabela
  18. Kowal Anna
  19. Michałek Marta
  20. Potyńska Anna
  21. Rak Katarzyna
  22. Sosnowski Mateusz
  23. Spurek Piotr
  24. Stępiński Albert
  25. Szymczyk Magdalena
  26. Szymczyk Sylwia
  27. Środa Michał
  28. Świeboda Tomasz
  29. Tkacz Seweryn
  30. Tylkowski Waldemar
  31. Wiaderny Jarosław
  32. Wojciechowski Bartłomiej
  33. Wojczuk Kamil
  34. Wójcik Agnieszka
  35. Zawada Paulina

 

 

KLASA III E matematyczno - informatyczna

WYCHOWAWCA mgr Monika Kaczkowska – Pilarska

 

 

 

  1. Bartocha Kinga
  2. Bełtowski Kamil
  3. Chojenka Juliusz
  4. Ciszek Paweł
  5. Cuprian Dominik
  6. Dąbrowska Anna
  7. Domaradzki Dawid
  8. Drozdowski Bartłomiej
  9. Gęsikowska Marlena
  10. Górski Łukasz
  11. Jambor Dominik
  12. Jamróz Marcin
  13. Kaczmarczyk Tomasz
  14. Kupczyk Konrad
  15. Kwasniuk Michał
  16. Machnik Karol
  17. Murzynowski Marcin
  18. Okoń Dominik
  19. Orlikowska Michalina
  20. Palus Paulina
  21. Rajek Grzegorz
  22. Rak Adrian
  23. Rumocka Kamila
  24. Słupiński Sebastian
  25. Smoczek Szczepan
  26. Sobczyk Milena
  27. Sprawka Adrian
  28. Szymczyk Szczepan
  29. Ślęzak Karol
  30. Ślusarczyk Kamila
  31. Tatar Marta
  32. Turek Michał
  33. Urbański Michał
  34. Walasek Tomasz
  35. Wawrzykowski Karol
  36. Wojecka Paulina
  37. Wolska Alicja
  38. Wypych Paulina