Rok szkolny 2012-2013

 

KLASA III A humanistyczna

WYCHOWAWCA mgr Maria Witkowicz

 

 

  1. Arkit Beata
  2. Bałazińska Dominika
  3. Borkowski Jakub
  4. Bugajniak Karolina
  5. Ciupa Katarzyna
  6. Ćmiel Wojciech
  7. Cybulska Karolina
  8. Dębowski Dawid
  9. Gruszczyńska Justyna
  10. Gurdziel Kamila
  11. Jambor Anita
  12. Kamińska Sylwia
  13. Karpik Marta
  14. Kościołek Klaudia
  15. Kowalska Magdalena
  16. Kuder Bartłomiej
  17. Kusa Anna
  18. Lis Agnieszka
  19. Małek Olga
  20. Michałek Kamila
  21. Miter Monika
  22. Nadgłowska Monika
  23. Niwińska Anna
  24. Piątkowska Katarzyna
  25. Skoczek Katarzyna
  26. Słomińska Katarzyna
  27. Stolarski Michał
  28. Suliga Olga
  29. Suliga Patrycja
  30. Świetliński Michał
  31. Szymańska Katarzyna
  32. Tomaszewska Paulina
  33. Wojciechowski Dominik
  34. Ziętal Anita

 

 

KLASA III B biomedyczna

WYCHOWAWCA mgr Magdalena Święciak

 

 

  1. Albrycht Oliwia
  2. Bąba Dawid
  3. Bulska Anna
  4. Burdzyński Hubert
  5. Czaja Julia
  6. Dubay Paulina
  7. Grzegorczyk Weronika
  8. Herczyńska Iga
  9. Jaszewska Karolina
  10. Kita Weronika
  11. Kościołek Patrycja
  12. Krawczyk Katarzyna
  13. Kułaga Dominika
  14. Majka Anna
  15. Michalski Jędrzej
  16. Migoń Aleksandra
  17. Pasoń Kamila
  18. Poniedziałek Karolina
  19. Pryt Urszula
  20. Saladra Katarzyna
  21. Sokołowska Agnieszka
  22. Suliga Katarzyna
  23. Szlacheta Paulina
  24. Tyjas Kinga
  25. Wrześniak Danuta
  26. Mazurek Gabriela

 

KLASA III C mat. chem. geo.

WYCHOWAWCA mgr Aneta Banaś

 

 

  1. Badura Remigiusz
  2. Bernat Katarzyna
  3. Błaszczyk Alicja
  4. Cabaj Piotr
  5. Cholerzyńska Agnieszka
  6. Fidera Mariusz
  7. Hejduk Joanna
  8. Hoffman Emma
  9. Jamróz Kamila
  10. Janikowska Paulina
  11. Karpińska Weronika
  12. Kisiel Monika
  13. Kochanowska Kinga
  14. Książek Ewelina
  15. Kupczyk Sandra
  16. Kwasniuk Julia
  17. Larecka Paulina
  18. Ławińska Katarzyna
  19. Lelonek Aneta
  20. Lipniak Karolina
  21. Luzar Karolina
  22. Mrozińska Milena
  23. Niewęgłowska Paulina
  24. Olczyk Magdalena
  25. Pytlos Anna
  26. Rajek Iza
  27. Rak Marcin
  28. Robak Dawid
  29. Robak Kinga
  30. Sienkiewicz Agata
  31. Strączyńska Beata
  32. Stryjewski Tomasz
  33. Szymacha Agnieszka
  34. Tarnik Amanda
  35. Turek Krzysztof
  36. Włodarski Mateusz

 

 

KLASA III D mat. fiz. inf.

WYCHOWAWCA mgr Ewelina Ratusznik

 

 

  1. Bała Maciej
  2. Bartocha Łukasz
  3. Baryś Łukasz
  4. Batko Julita
  5. Bielawska Ewa
  6. Frączek Marcin
  7. Gosek Maria
  8. Górski Łukasz
  9. Grabiec Dominika
  10. Grzesik Piotr
  11. Guner Paulina
  12. Gwóźdź Szymon
  13. Jarmuda Karolina
  14. Jaworski Mateusz
  15. Jędrych Dominika
  16. Kilarska Magdalena
  17. Kliminowski Bartosz
  18. Koćwin Angelika
  19. Kotulska Karina
  20. Kowalczyk Magdalena
  21. Koza Dawid
  22. Krawczyk Jakub
  23. Matuszewski Kacper
  24. Mrożek Przemysław
  25. Nowak Paulina
  26. Ociepa Karol
  27. Opalski Adam
  28. Owczarek Paula
  29. Paciuch Damian
  30. Piechowska Izabela
  31. Suliga Mikołaj
  32. Ślęzak Marcelina
  33. Trybek Kamil
  34. Wargacki Patryk
  35. Włodarczyk Paulina
  36. Wrona Karolina