Rok szkolny 2013-2014

 

KLASA  IIIA – PROFIL HUMANISTYCZNY  

WYCHOWAWCA: MAGDALENA KUTERASIŃSKA

 

  1. Bernat Martyna
  2. Biała Aneta
  3. Chlebosz Joanna
  4. Chojnacka Magdalena
  5. Cholerzyński Kamil
  6. Drej Radosław
  7. Klapa Kinga
  8. Kościołek Anna
  9. Krowicka Aleksandra
  10. Krzemińska Monika
  11. Kusa Paulina
  12. Libera Paulina
  13. Maik Olga
  14. Malicka Monika
  15. Marcinkowska Marcelina
  16. Niwińska Agnieszka
  17. Pawłowski Piotr
  18. Siwek Beata
  19. Skiba Klaudia
  20. Skoczek Monika
  21. Struska Kamila
  22. Sułecka Karolina
  23. Świeboda Marta
  24. Tanasiewicz Monika
  25. Wicher Anna
  26. Żmuda Emilia

 

 

KLASA  III B – BIOMEDYCZNA 

WYCHOWAWCA: IWONA KARAŚ

 

  1. Binkowski Mateusz
  2. Błaszczyk Alicja
  3. Bomba Emil
  4. Cholerzyńska Barbara
  5. Ględa Michał
  6. Grzegorczyk Wojciech
  7. Janocha Karolina
  8. Jaszewska Oliwia
  9. Kornecka Kamila
  10. Kuczera Paweł
  11. Kukla Przemysław
  12. Marcinkowski Adrian
  13. Margas Dagmara
  14. Marszałek Katarzyna
  15. Mróz Justyna
  16. Mularczyk Aneta
  17. Olak Bartłomiej
  18. Prokop Aleksandra
  19. Prokop Marta
  20. Skoczek Paulina
  21. Staszczyk Patrycja
  22. Suliga Paweł
  23. Sygiet Katarzyna
  24. Szczukocka Magdalena
  25. Szczukocki Karol
  26. Szymańska Ewa
  27. Tkacz Angelika
  28. Uniejewska Weronika
  29. Wojtczyk Katarzyna
  30. Wójcik Edgar
  31. Zięba Michał

 

 

KLASA  III C – MATEMATYCZNO – CHEMICZNO - GEOGRAFICZNA

WYCHOWAWCA: GRZEGORZ PĘKALA

 

  1. Albrycht Izabela
  2.  Auguścik Izabela
  3. Bieniecki Mateusz
  4. Bordolińska Joanna
  5. Brzdąk Jakub
  6. Cisowska Katarzyna
  7. Czyżewska Sylwia
  8. Holerzyński Jakub
  9. Hożynka Aleksandra
  10. Hyska Olga
  11. Jastrzębski Damian
  12. Kowalski Artur
  13. Lesiak Dagmara
  14. Lis Anna
  15. Majchrzak Daniel
  16. Piątkowska Marta
  17. Pośpiech Angelika
  18. Rak Anna
  19. Skoczek Anna
  20. Sobczyk Diana
  21. Sobczyk Michał
  22. Sosnowska Aneta
  23. Stępień Aleksandra
  24. Stradomska Ewelina
  25. Stramska Agata
  26. Struska Aleksandra
  27. Szczepańska Eliza
  28. Ślęzak Michalina
  29. Tomczyk Gerard
  30. Wojdała Edyta
  31. Wójcik Radosław
  32. Zgódka Sandra
  33. Żesławska Katarzyna
  34. Żmuda Katarzyna 

 

 

KLASA  III D – MATEMATYCZNO - FIZYCZNO - INFORMATYCZNA

 WYCHOWAWCA: WIOLETTA SKIBA

 

  1. Adamus Paweł
  2. Barański Oskar
  3. Bator Sylwester
  4. Bełtowski Daniel
  5. Bugajniak Norbert
  6. Ciesek Tomasz
  7. Ciszek Piotr
  8. Cygan Krystian
  9. Dachowski Bartłomiej
  10. Dąbrowski Rafał
  11. Hojczyk Kaja
  12. Jadczyk Aleksandra
  13. Janicki Dawid
  14. Jasiński Jakub
  15. Knap Szymon
  16. Kot Paweł
  17. Kusa Tomasz
  18. Lenard Lidia
  19. Lenart Patryk
  20. Łapot Dawid
  21. Łodej Jakub
  22. Łowicka Olga
  23. Małek Konrad
  24. Marek Monika
  25. Matuszczyk Jakub
  26. Muszyńska Karolina
  27. Nowak Andrzej
  28. Piątek Przemysław
  29. Popczyk  Mateusz
  30. Prokop Kamil
  31. Rak Bartosz
  32. Rak Krystian
  33. Rogula Adam
  34. Satro Iwona
  35. Szczepanik Michał
  36. Szwarc Maciej
  37. Ślęzak Katarzyna
  38. Tarnik Justyna
  39. Tkacz Marek
  40. Tłustochowicz Szymon
  41. Żmuda Kamil